Lubomír Sychra – blog

Vítejte na blogu, který v náhodných bodech mapuje obyčejný život osoby, průběžně nabývající manažerských zkušeností, zážitků z rallye, plnění svých snů a nevšedních pohledů na svůj (ne)obyčejný život. 🙂

Kdo jsem?

  • Narodil jsem se někdy v průběhu roku 1983 ve městě, kterému se dodnes říká Rychnov nad Kněžnou.
  • V roce 2004 jsem se lehkomyslně rozhodl, že si postavím závodní auto, díky čemuž mám dodnes spoustu praktických znalostí (o materiálech, konstrukcích i lidech).
  • Květen 2008 mi přinesl zkratku Ing., z Fakulty ekonomicko správní Univerzity v Pardubicích, oboru Systémové inženýrství a informatika, jež dodnes používám výhradně na vizitkách.
  • Po kratičké pracovní zkušenosti ve státní správě v témže roce jsem nastoupil do společnosti eBRÁNA s.r.o., kde na mne čekaly do konce roku 2017 různé pozice od obchodníka juniora po obchodního ředitele.
  • Na začátku roku 2018 s společně Tomášem Kavalkem zakládáme vlastní společnost Webona s.r.o. kde pracuji dodnes.

Naplňuje mě moje rodina, marketing pro firmy, dobrá parta lidí v běžném životě, zajímavé názory, svatební blog, přírodní krásy a kouzla, sport bez volantu i sport za volantem.

A to je asi tak všechno, co se o mě dá v krátkosti říci. 🙂

6 reakcí na „Lubomír Sychra – blog“

Dobrý den, s odstupem času a s ukončením naší letošní sezóny jsem jako již po několikáté pročítal Váš článek, věnovaný Bohouškovi Ceplechovi. Článek věnující se rally je napsán vyčerpávajícím a nádherným způsobem a dle mého názoru si nezaslouží zapadnout v jiných. Pro nás v podstatě jako začínající posádkou je velkým přínosem a tak bych si Vás rád dovolil požádat o zveřejnění tohoto článku i s odkazem na našich webových stránkách. Děkuji moc. Pavel Vrba

Dobrý den, budu rád, když článek s odkazem rozšíříte dále. Nezkresleného povědomí o rallye není nikdy dost. L.S.

Ahoj chlapy,

držím palce v dalším počínání s Vaší deltou.
Jelikož zrovna také jednu stavíme, rád bych se zeptal zda je možné Vás nějkaým způsobem kontaktova a vytahat pár rozumů. Každá rada dobrá.

Předem díky

Vlasta Hudec

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je lze možné přihlásit závodní auto bez papírů na závodní značky.

Pokud není kradené, tak by to neměl být problém. Poslední předpisy co si pamatuji, tak vyžadovaly kupní smlouvu a pak bylo možné auto na závodní značky postavit. Doporučuji obrátit se na technickou komisi autoklubu pro aktuální informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..