Lubomír Sychra – blog

Vítejte na blogu, který v náhodných bodech mapuje obyčejný život osoby, průběžně nabývající manažerských zkušeností, zážitků z rallye, plnění svých snů a nevšedních pohledů na svůj (ne)obyčejný život. 🙂

Kdo jsem?

  • Narodil jsem se někdy v průběhu roku 1983 ve městě, kterému se dodnes říká Rychnov nad Kněžnou.
  • V roce 2004 jsem se lehkomyslně rozhodl, že si postavím závodní auto, díky čemuž mám dodnes spoustu praktických znalostí (o materiálech, konstrukcích i lidech).
  • Květen 2008 mi přinesl zkratku Ing., z Fakulty ekonomicko správní Univerzity v Pardubicích, oboru Systémové inženýrství a informatika, jež dodnes používám výhradně na vizitkách.
  • Po kratičké pracovní zkušenosti ve státní správě v témže roce jsem nastoupil do společnosti eBRÁNA s.r.o., kde na mne čekaly do konce roku 2017 různé pozice od obchodníka juniora po obchodního ředitele.
  • Na začátku roku 2018 s společně Tomášem Kavalkem zakládáme vlastní společnost Webona s.r.o. kde pracuji dodnes.

Naplňuje mě moje rodina, marketing pro firmy, dobrá parta lidí v běžném životě, zajímavé názory, svatební blog, přírodní krásy a kouzla, sport bez volantu i sport za volantem.

A to je asi tak všechno, co se o mě dá v krátkosti říci. 🙂

4 reakce na „Lubomír Sychra – blog“

Dobrý den, s odstupem času a s ukončením naší letošní sezóny jsem jako již po několikáté pročítal Váš článek, věnovaný Bohouškovi Ceplechovi. Článek věnující se rally je napsán vyčerpávajícím a nádherným způsobem a dle mého názoru si nezaslouží zapadnout v jiných. Pro nás v podstatě jako začínající posádkou je velkým přínosem a tak bych si Vás rád dovolil požádat o zveřejnění tohoto článku i s odkazem na našich webových stránkách. Děkuji moc. Pavel Vrba

Dobrý den, budu rád, když článek s odkazem rozšíříte dále. Nezkresleného povědomí o rallye není nikdy dost. L.S.

Ahoj chlapy,

držím palce v dalším počínání s Vaší deltou.
Jelikož zrovna také jednu stavíme, rád bych se zeptal zda je možné Vás nějkaým způsobem kontaktova a vytahat pár rozumů. Každá rada dobrá.

Předem díky

Vlasta Hudec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..