Obchodoviny 1. – Hýčkejte svého zákazníka!

Objevuje se nám v obchodě tady takový nešvar. Často se až příliš se soustředíme na získávání nových zákazníků. Přitom víme, že je to o mnoho náročnější než udělat další obchod u klienta stávajícího. Stávající klient už s námi přitom absolvoval tu dobrou zkušenost, která mu dovoluje jít dál a beze strachu podepsat další objednávku. Využijte toho, a dejte mu k tomu důvod! Nemusí to být hned nějaký dárek (služba, konzultace, věc). To nejdůležitější, co stávajícímu klientovi můžete věnovat je čas! Vašich několik minut času, totiž leckdy může znamenat novou zakázku. Klientovi se připomenete, uvědomí si, že Vám není lhostejný a leckdy se trefíte zrovna i do okamžiku, kdy je něco potřeba. Klient, který se cítí opečováván, je k loajální a k nezaplacení!  
Svět motorů

Svět motorů

  A já děkuji Světu motorů, s akcí pouze pro nové předplatitele, za inspiraci pro článek. Třeba příště nabídnou i stálým předplatitelům podobný balíček, když si předplatné na příští rok objednají už letos 😊
Příspěvek byl publikován v rubrice blog se štítky a jeho autorem je Luba. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.