Lubomír Sychra – blog

Vítejte na blogu, který mapuje získávání manažerských zkušeností, zážitky z rallye a "neobyčejného" života 🙂 O Lubovi stručně:
 • Narodil jsem se v roce 1983 v Rychnově nad Kněžnou,
 • v roce 2008 vystudoval Fakultu ekonomicko správní Univerzity v Pardubicích, obor Systémové inženýrství a informatika,
 • oklikou přes státní správu v témže roce nastoupil do společnosti eBRÁNA s.r.o., ve které jsem do konce roku 2017 prošel různými pozicemi,
 • abych v roce 2018 založil s společně Tomášem Kavalkem vlastní společnost Webona s.r.o.
Mám rád svou práci, dobrou partu lidí, zajímavé názory, zkušenosti, sport bez volantu i sport za volantem. S názory prezentovanými na tomto blogu lze souhlasit, nesouhlasit, lze o nich polemizovat a to je asi tak všecho, co se s nimi dá dělat 😀 Přesto budu rád, pokud mi sdělíte Vaše názory v komentářích níže.

4 komentáře u „Lubomír Sychra – blog

 1. Dobrý den, s odstupem času a s ukončením naší letošní sezóny jsem jako již po několikáté pročítal Váš článek, věnovaný Bohouškovi Ceplechovi. Článek věnující se rally je napsán vyčerpávajícím a nádherným způsobem a dle mého názoru si nezaslouží zapadnout v jiných. Pro nás v podstatě jako začínající posádkou je velkým přínosem a tak bych si Vás rád dovolil požádat o zveřejnění tohoto článku i s odkazem na našich webových stránkách. Děkuji moc. Pavel Vrba

 2. Dobrý den, budu rád, když článek s odkazem rozšíříte dále. Nezkresleného povědomí o rallye není nikdy dost. L.S.

 3. Ahoj chlapy,

  držím palce v dalším počínání s Vaší deltou.
  Jelikož zrovna také jednu stavíme, rád bych se zeptal zda je možné Vás nějkaým způsobem kontaktova a vytahat pár rozumů. Každá rada dobrá.

  Předem díky

  Vlasta Hudec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.