Lubomír Sychra – blog

Vítejte na blogu, který mapuje získávání manažerských zkušeností, zážitky z rallye a "neobyčejného" života 🙂 O Lubovi stručně:
 • Narodil jsem se v roce 1983 v Rychnově nad Kněžnou,
 • v roce 2008 vystudoval Fakultu ekonomicko správní Univerzity v Pardubicích, obor Systémové inženýrství a informatika,
 • oklikou přes státní správu v témže roce nastoupil do společnosti eBRÁNA s.r.o., ve které jsem do konce roku 2017 prošel různými pozicemi,
 • abych v roce 2018 založil s společně Tomášem Kavalkem vlastní společnost Webona s.r.o.
Mám rád svou práci, dobrou partu lidí, zajímavé názory, zkušenosti, sport bez volantu i sport za volantem. S názory prezentovanými na tomto blogu lze souhlasit, nesouhlasit, lze o nich polemizovat a to je asi tak všecho, co se s nimi dá dělat 😀 Přesto budu rád, pokud mi sdělíte Vaše názory v komentářích níže.

4 komentáře u „Lubomír Sychra – blog

 1. Dobrý den, s odstupem času a s ukončením naší letošní sezóny jsem jako již po několikáté pročítal Váš článek, věnovaný Bohouškovi Ceplechovi. Článek věnující se rally je napsán vyčerpávajícím a nádherným způsobem a dle mého názoru si nezaslouží zapadnout v jiných. Pro nás v podstatě jako začínající posádkou je velkým přínosem a tak bych si Vás rád dovolil požádat o zveřejnění tohoto článku i s odkazem na našich webových stránkách. Děkuji moc. Pavel Vrba

 2. Dobrý den, budu rád, když článek s odkazem rozšíříte dále. Nezkresleného povědomí o rallye není nikdy dost. L.S.

 3. Ahoj chlapy,

  držím palce v dalším počínání s Vaší deltou.
  Jelikož zrovna také jednu stavíme, rád bych se zeptal zda je možné Vás nějkaým způsobem kontaktova a vytahat pár rozumů. Každá rada dobrá.

  Předem díky

  Vlasta Hudec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.